wtorek, 23 września 2014

Jesienny konkurs z Verona Products Professional - ZAPRASZAM

Kochani dzisiaj mamy pierwszy dzień kalendarzowej jesieni - w związku z tym żeby nie było nam smutno, że lato od nas już odchodzi przygotowałam dla Was konkurs razem z firmą Verona Products Professional. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Zapraszam do zapoznania się z warunkami poniżej Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 18 września 2014

Dzięki DailyBeauty zagościła u mnie Babuszka Agafia. Dzisiaj recenzja scrubu do ciała - Zapraszam :)

Powoli powracam do świata żywych :) Fizycznie i psychicznie już zdecydowanie lepiej, więc muszę zacząć nadrabiać zaległości. No i na pierwszy ogień mam dla Was obiecywane już wcześniej na moim fanpagu recenzje kosmetyków Babuszki Agafii. Mogłam je przetestować dzięki internetowej drogerii  DailyBeaty. Dzisiaj zapraszam serdecznie na recenzję Cukrowego scrubu do ciała - a jutro podzielę się z Wami opinią na temat Gorącej antycellulitowej maski.  Zapraszam do lektury :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 11 września 2014

Nagroda z The Body Shop - taki miły akcent

Niestety moja mniejsza aktywność na blogu jest spowodowana różnorodnymi problemami - zwłaszcza tymi natury zdrowotnej. Pierdoła ze mnie, a to skręcę kostkę, a to spadnę ze schodów, a to jeszcze inne licho się przyplącze, że niedługo nie będzie ze mnie co zbierać... muszę teraz dużo odpoczywać i nawet chwila przed komputerem to dla mnie spory wysiłek. No ale na osłodę The Body Shop przysłał mi cudowną nagrodę z konkursu Argan Oil SPA :) Dziękuję!!!!! :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 8 września 2014

Kuchnia orientalna w wykonaniu Rewelki przy pomocy sosu Tao Tao od TestMeToo

Kochani moi jakiś czas temu wspominałam, że otrzymałam do testowania paczuszkę z sosem Tao Tao od TestMeToo. Sosik był bardzo smakowity i szybko został pochłonięty. Chciałam Wam pokazać jedna z potraw jaką przyrządziłam własnie z tym sosem. Zapraszam :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.