środa, 29 kwietnia 2015

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais

Paczka dotarła - jest super!! :) Kto też dziś otrzymał, a kto jeszcze czeka? Będę miała do rozdania próbki - może mały konkurs? :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

#Ambasadorka LPM

Życie potrafi zaskakiwać :) Otwierasz maila, czytasz chwile się rozmarzysz, zamykasz i wracasz do codzienności. A jakie zaskoczenie, kiedy dowiadujesz się, że ten mail to było właśnie zaproszenie do nowej kampanii Le Petit Marseillais, a Ty tego nie zarejestrowałaś! Najs... :DRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 22 kwietnia 2015

Hibiskusowy tonik do twarzy od Sylveco - Rewelkowa recenzja

Są takie kosmetyki, które urzekają już na wstępie - wystarczy, że weźmiesz buteleczkę do ręki i już wiesz, że to będzie to. I tak właśnie stało się z Hibiskusowym tonikiem do twarzy od Sylveco. Moje przeczucie mnie nie zawiodło. Dlaczego? Zapraszam do zapoznania się z moja opinią na jego temat :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 18 kwietnia 2015

Dzelisz Się Dzielimy się - weż udział w społecznej akcji z La Roche Posay i zafunduj kurację dziecku z AZS

Dzisiaj chciałam Was zachęcić do udziału w fajnej akcji społecznej organizowanej przez La Roche Posay. Możesz pomóc ufundować kurację w Centrum Termalnym La Roche Posay dla dziecka ze skórą atopową. Co trzeba zrobić?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 17 kwietnia 2015

Z cyklu pięlęgnacja DIY w domu: Maseczka z kurkumy

Bardzo lubię stosować różnorodne maseczki. Ostatnio bardzo często eksperymentuję z różnymi recepturami, które można szybko i prosto wykonać w domu. Dzisiaj chciałam Wam pokazać maseczkę bardzo łatwą i tanią - no i praktycznie każda gospodyni domowa powinna mieć w kuchni składniki na taką miksturę.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 12 kwietnia 2015

OMGel - jestem recenzentką lakierów Miracle Gel od Sally Hansen

Kochani jakiś czas temu pisałam Wam o rekrutacji do akcji testowania lakierów Sally Hansen. Udało mi się do niej zakwalifikować i troszkę ponad tydzień temu otrzymałam paczuszkę recenzentki. Przez ten czas udało mi się co nieco dowiedzieć o tych ciekawych lakierach i przetestować je na sobie i nie tylko :D Jesteście ciekawi jak wypadły? :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.