piątek, 19 lutego 2016

Gly Skin Care - serum z kwasem HIALURONOWYM

Ostatnio wiele słyszałam o różnego rodzaju kosmetykach w postaci serum. Do tej pory nie miałam styczności z taką formą i kiedy pojawiła się możliwość przetestowania kosmetyków od firmy Diagnosis moją uwagę przykuło między innymi SERUM HIALURONOWE z serii GlySkynCare. Oprócz serum w moje ręce trafiła również emulsja złuszczająca z kwasem glikolowym  oraz płyn do mycia twarzy. Rozpoczęłam, więc przygodę ze złuszczaniem przy pomocy kwasów i pokażę efekty niedługo na blogu, a dzisiaj chciałam Wam przybliżyć serum hialuronowe. Zapraszam do lektury :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 12 lutego 2016

PILOMAX - Włos ma głos!

Podczas konferencji Meet Beauty miałam okazję po raz drugi zapoznać się z produktami marki PILOMAX. Już jakiś czas temu pisałam Wam o bardzo fajnym duecie do włosów (TUTAJ). Tym razem jednak po wnikliwym badaniu przez Panią trycholog podczas Meet Beauty otrzymałam od firmy do przetestowanie maskę regenerującą oraz szampon codzienny, Jak wypadł ten duecik? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią :DRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 10 lutego 2016

Sally Hansen Fuzzy Coat - czy warto?

Kochani jakiś czas temu pisałam o moich Rossmanowych zdobyczach w promocji na lakiery. Pokusiłam się między innymi na lakier od Sally Hansen z serii Fuzzy Coat. Czy było warto?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 9 lutego 2016

Profesjonalne kosmetyki do włosów IL SALONE MILANO w zasięgu Twojej ręki

Pielęgnacja włosów, to temat rzeka. Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele kosmetyków do włosów, że czasami nie wiadomo co wybrać. Ostatnio w moje ręce wpadły profesjonalne kosmetyki IL SALONE MILANO. Czy polubiłam się z nimi? Zapraszam do przeczytania notki :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 2 lutego 2016

Mtte Crayon lipstick - pomadka w kredce od Golden Rose

Podczas konferencji Meet Beauty miałam okazję bliżej zapoznać się z marką Golden Rose. Otrzymałam w prezencie właśnie między innymi pomadkę w kredce MATTE CRAYON LIPSTICK. Pomadka wpadła mi w oko - chcecie się przekonać? Zobaczcie sami ! :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.