wtorek, 5 kwietnia 2016

Nie przejdziesz obojętnie obok tego zapachu - The Body Shop - Glazed Apple Body Butter

Są takie kosmetyki obok których nie da się przejść obojętnie - zazwyczaj ze względu na wspaniałe zapachy. I do takich właśnie należy masło do ciała Glazed Apple z The Body Shop. Ilekroć otwieram pudełeczko, to za każdym razem rozkoszują się unoszącym zapachem kandyzowanego jabłuszka. Jednak czy to jedyna zaleta tego masła? Jeśli macie ochotę dowiedzieć się o nim więcej zapraszam do dalszej części notki :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 3 kwietnia 2016

Wiesz co jesz - zdrowa żywność w Biedronce

Biedronka od pewnego czasu zaskakuje nas co raz to ciekawszą ofertą. Ostatnio ruszyła akcja WIESZ CO JESZ, gdzie można zakupić wiele ciekawych produktów z serii zdrowej żywności. Postanowiłam skorzystać z okazji i zakupiłam kilka rzeczy. Jakich? Zapraszam do dalszej części notki. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 2 kwietnia 2016

Piękne usta z Kontigo - błyszczyki Moov z mojej kolekcji

Jak zapewne zdążyliście się zorientować uwielbiam sieć sklepów kosmetycznych Kontigo oraz ich produkty do makijażu stworzone przez HarregoJ. Uzbierałam już całkiem niezłą kolekcję kolorówki i dzisiaj chciałam pokazać Wam bliżej część mojej kolekcji. Na początek Błyszczyki :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.