wtorek, 27 września 2016

Pomadka w kredce Chubby - smakołyk od Kontigo

Pomadki w kredce, to absolutne hity makijażowe. W Kontigo możecie znaleźć całą gamę kolorów. Dzisiaj chciałam pokazać Wam kilka z nich. Jesteście ciekawi?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 21 września 2016

Rapid White samorozpuszczalne paski wybielające - bielsze zęby już po 5 dniach!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Składa się na to nie tylko schludny wygląd, ale także uśmiech. Ma on ogromny wpływ na to, jak od pierwszej chwili odbierają nas inni. Dlatego powinniśmy dbać o niego na wszelkie możliwe sposoby. Dzisiaj chciałam pokazać Wam jak ja zadbałam o swój :) Sami zobaczcie! 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 17 września 2016

Wyzwanie Trusted Cosmetics | #6 Pielęgnacja dłoni i stóp

I oto ostatni post z wyzwania z Trusted Cosmetics. Dzisiaj kilka słów o mojej pielęgnacji dłoni oraz stóp. Dłonie to nasza wizytówka dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane natomiast piękne, zdrowe i wypielęgnowane stopy to podstawa naszego doskonałego samopoczucia oraz jeden z najistotniejszych elementów urody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 14 września 2016

A Ty jak dbasz o swój sen?

Sen zajmuje nam ok 1/3 życia. Około 80% ludzi śpi średnio 7-9 godzin na dobę. W czasie snu spada temperatura ciała, zmienia się czynność układu hormonalnego, krwionośnego, pokarmowego, oddechowego, a nasz mózg żyje "własnym życiem". Czy wiedzieliście o tych faktach? Z tego wynika, że spokojny sen jest niezwykle istotny w naszym funkcjonowaniu. Jak zatem dbacie o to, żeby ta część Waszego życia była jak najlepsza? Jest wiele możliwości: wietrzenie pokoju oraz pościeli przed snem, wygodny materac, odpowiednia pościel, nienajadanie się przed snem itp. Dzisiaj chciałam Wam powiedzieć o czymś, co może Wam pomóc w tym, aby sen był przyjemny i spokojny. Chcecie poznać szczegóły? No to zapraszam! :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 7 września 2016

Olej awokado - zastosowanie w pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

Jak to z olejami bywa najczęściej stosujemy metodę prób i błędów, aż w końcu trafimy na ten, który sprawdza się u nas najlepiej. Trafiłam i ja na swojego ulubieńca, ale nie ukrywam, że nie poszukuje dalej, bo zawsze może być lepiej. Zatem dzisiaj chciałam Wam powiedzieć o oleju, którego obecnie używam najczęściej w pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów - czyli o oleju awokado

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 3 września 2016

Wyzwanie Trusted Cosmetics | #5 Polecane zapachy i perfumy

Kolejne wyzwanie z Trusted Cosmetics - oj zaraz Wam zadziałają zmysły i poczujecie te piękne zapachy. Dzisiaj będzie na prawdę zapaszyście i pokażę Wam moje ulubione perfumy. Lubię co jakiś czas zmieniać zapachy i przez moje ręce przewija się wiele różnych pachnidełek. Raczej nie kolekcjonuję buteleczek, więc nie powiem Wam o wszystkich, tylko pokażę dzisiaj te, których obecnie używam. No to zapraszam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 2 września 2016

Konkurs z Kontigo

Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Was Konkurs razem z Kontigo! Zapraszam do udziału i zapoznania się z zasadni, a do wygrania 3 super zestawy kosmetyk + makijaż! :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.