niedziela, 30 października 2016

Podaruj sobie chwilę relaksu - Świece do masażu Biolove z Kontigo

Dzisiaj chciałam Wam pokazać świetną alternatywę dla zwykłego balsamu do ciała. Coś dzięki czemu możecie wprowadzić się w świetny nastrój i przy okazji zrelaksować. Wiecie co to takiego? Świecie do masażu BIOLOVE.  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 13 października 2016

Zrób to sama - pachnące musujące półkule do kąpieli

Lubicie relaks w kąpieli? Ja uwielbiam i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie życia bez wanny. Szybki prysznic jest ok, ale wanna musi być i nie ma gadania. Uwielbiam wylegiwać się w gorącej kąpieli otoczona aromatycznymi zapachami. Teraz mamy wiele umilaczy takich chwil i nie ma problemu z ich dostępnością, ale ja nie byłabym sobą, gdybym nie przygotowała sobie czegoś sama. Tym razem postawiłam na pachnące półkule do kąpieli. Zobaczcie sami – przepis na ich wykonanie jest banalny, a składniki dostaniecie bez problemu w większości sklepów.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 12 października 2016

Niesamowita przyjemność - pomarańczowy mus do ciała Biolove od Kontigo

Lubicie pomarańcze? Ja uwielbiam - w każdej postaci i myślałam, że nic już mnie nie zaskoczy. A jednak... BIOLOVE i mus do ciała o nieziemskim cytrusowym zapachu! No właśnie: mus! Aż chciałoby się go zjeść, no jak to mus - ale hola hola, tym razem będzie to prawdziwa uczta dla ciała i dla zmysłów - a nie tylko dla podniebienia :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.