niedziela, 27 listopada 2016

Bioaqua Golden Eye Mask - płatki pod oczy z Osmanthusem z Aliexpress

Ostatnio często zaglądam na Aliexpress. Na początku szukałam tam głównie fajnych ciuszków czy gadżetów do domu i niedawno odkryłam kosmetyczne nowinki. Zaciekawiły mnie płatki pod oczy z Osmanthusem. Nie miałam pojęcia, cóż to za roślina, ale jak tylko zaczęłam szukać informacji o jej właściwościach bez wahania je zamówiłam. Czy spełniły moje oczekiwania?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 25 listopada 2016

Moov - matowe pomadki z Kontigo Lips Matter

Lubicie pomadki? Która kobieta nie lubi :) Nigdy za wiele w kosmetyczce - ja też wyznaję taką zasadę, jeśli chodzi o pomadki i błyszczyki. Im więcej kolorów tym lepiej, bo nie wiadomo kiedy najdzie mnie ochota na małe szaleństwo, albo odrobinę elegancji. Dzisiaj chciałam Wam pokazać matowe pomadki z Kontigo. Sami zobaczcie...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 16 listopada 2016

Aktywny krem pod oczy ze śluzem ślimaka - Krynickie Spa

Słyszeliście o kosmetykach ze śluzem ślimaka? Pierwszy raz, kiedy ktoś wspomniał mi o czymś takim pomyślałam - obrzydliwe, ale jak chwilę zaczęłam się zastanawiać, to owe skojarzenia poszły na bok i chciałam jak najszybciej wypróbować. Pojawiła się okazja dzięki mamie, która była w Sanatorium i przywiozła mi z w prezencie kilka kosmetyków z Krynickiego Spa - własnie ze śluzem ślimaka. Na pierwszy ogień poszedł krem pod oczy. Chcecie dowiedzieć się o nim nieco więcej? Zapraszam do lektury. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 1 listopada 2016

Aloesowy haul z Ali Express - kosmetyki z aloesem

Ali Express pochłonęło mnie totalnie i gdybym mogła, to pewnie zamówiłabym wszystko po kolei... Oczywiście trzeba jednak zachować trochę rozsądku i szaleństwo ograniczyć. Ostatnio przeszukałam Aliexress pod kątem kosmetyków i na początek postanowiłam wypróbować te aloesowe. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.