czwartek, 23 marca 2017

Pierwsze wrażenia z testów Philips Lumea Prestige z TRND. Domowa depilacja IPL.

Dwa tygodnie temu w Dzień Kobiet dowiedziałam się, że zostałam wybrana do testów depilatora Philips Lumea Prestige razem z TRND. Super prezent! Paczuszka dotarła do mnie ekspresowo i po zapoznaniu się z zwartością przystąpiłam do pierwszych testów. Jakie są moje początkowe wrażenia?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 18 marca 2017

Witaminy D3+K2 DeKavit - zadbaj o zdrowe odpowiednią suplementacją

Od pewnego czasu zmagam się z problemami zdrowotnymi. Biegam po lekarzach i ilu lekarzy tyle podejść do tematu. Postanowiłam nie siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu na diagnozę i zacząć dbać o siebie przede wszystkim poprzez dietę i odpowiednią suplementację. Wiele jest prawdy, że człowiek jest tym co je - moje schorzenia wymagają przede wszystkim odpowiedniej diety i uregulowania gospodarki hormonalnej. Małymi kroczkami uczę się jak powinnam jeść, czego unikać i na co zwracać szczególną uwagę. W parze ze zdrowym odżywianiem idzie też odpowiednia suplementacja. Żeby nie zarzucać Was od razu ogromną dawką wiedzy, postanowiłam pisać na blogu pojedynczo o konkretnych suplementach, które przyjmuję. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej witaminom D3+K2.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 13 marca 2017

Fotorelacja z Pierwszego Zimowego spotkania Blogerek w Białymstoku

Pod koniec lutego miałam przyjemnność uczestniczyć w miłym spotkaniu Blogerek w Białymstoku. Spotkanie zorganizowały Michalina oraz Asia. Dzisiaj chciałam pokazać Wam fotorelację - uwaga fotek jest sporo! Zapraszam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 10 marca 2017

Woda termalna La Roche-Posay. Jak używać? Czy warto?

Powiem szczerze, że przez długi czas nie wiedziałam co to konkretnie woda termalna. Pierwsza myśl jaka nasunęła mi się kiedy zobaczyłam ten wynalazek - szaleństwo! Jak można płacić za zwykłą wodę tylko w sprayu. Kiedy zgłębiłam nieco temat postanowiłam sprawdzić na własnej skórze czy warto. I czy rzeczywiście warto? Zapraszam do lektury. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 4 marca 2017

Internetowy sklep Kontigo - już jest! Zrób zakupy Online

Kochani jak wiecie uwielbiam Kontigo i wiele osób zaraziłam miłością szczególnie do BIOLOVE. Problemem największym była dostępność produktów, bo można było zrobić zakupy jedynie stacjonarnie w Warszawie i okolicach. Kilku osobom pomagałam w zakupach i organizowałam paczuszki, była to dla mnie oczywiście sama przyjemność, ale mam dla Was świetną wiadomość! Kontigo uruchomiło swój sklep internetowy! W końcu możecie zakupić produkty BIOLOVE i marek na wyłączność jak MOOV, MO/A czy MYSTIK Warsaw online z dostawą do własnego domu! Czy to nie jest wspaniała wiadomość? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.