×

Turkowe inspiracje

Jako streetcomowa Ambasadorka Serów Turek staram się przez cały czas trwania kampanii urozmaicać swój jadłospis serkami oraz przy okazji dzielić się moimi pomysłami ze znajomymi. Kucharka może ze mnie nie jest jakaś wspaniała, ale od czasu do czasu udaje mi sie wyczarować coś pysznego - tak, ze aż siebie sama zaskakuje :) I tak oto podczas tej kampanii powstało kilka pysznych dań z serkami Turek. Chętnie podzielę się z Wami moimi kulinarynmi doświadczeniami:


 Turek Brie lub Camambert w panierce z ŻurawinąTo zdecydowanie jest mój nr 1 - tak zwane niebo w gębie ^^ Za każdym razem zachwycam się tym wspaniałym smakiem. Znajomi używali zamiast żurawinki róznych innych słodkości np. powidła borówkowe, miód. Ja muszę przyznać, że z żurawiną to jest to :) Uwielbiam ! Dodam jeszcze, że najlepszy jest Camambert lub Brie bez dodatków - naturalny.
Sałatka z serkiem Brie z ziołami


Taka sałatka nie dość, że zdrowa, to jeszcze pyszna ! A jak ją przygotowałam możecie dowiedzieć się tutaj >>> PRZEPIS <<<<  Oczywiście można modyfikować ją dowolnie według uznania, ale takie połączenie dla mojego podniebienia jest wyborne :)


Makaron z pesto, rukolą, pomidorami i serem BrieKolejny strzał w 10tkę ! Na stałe zagości w moim menu - to pewne :) A dokładny przepis macie tutaj >>> PRZEPIS <<<
Myslę, że niebawem wpadnę jeszcze na kilka ciekawych przepisów - a jak to mi sie uda - to na pewno się z Wami nimi podzielę !!
Re welka-Testuje

4 miesiące temu  -  Udostępniony publicznie
 
Turkowe inspiracje
Jako streetcomowa Ambasadorka Serów Turek staram się przez cały czas trwania kampanii urozmaicać swój jadłospis serkami oraz przy okazji dzielić się moimi pomysłami ze znajomymi. Kucharka może ze mnie nie jest jakaś wspaniała, ale od czasu do czasu udaje mi...
 
 · 
Odpowiedz
 
gratuluje testowania

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger