×

Balneokosmetyki z leczniczą wodą siarkową - złap promocję 50% rabatu na wszystko! :)

W zeszłym roku byłam w Solcu-Zdroju w Malinowym Zdroju - uzdrowiskowym SPA. Pobyt ten wspominam bardzo miło i to własnie wtedy bardzo, ale to bardzo polubiłam Balneokosmetyki. Są to dermokosmetyki z leczniczą wodą siarczkową. Chcecie je bliżej poznać? :) Zapraszam do dalszej części notki. Do tego jest jeszcze szansa do końca miesiąca na złapanie okazji i zakup kosmetyków z 50 procentowym rabatem na http://www.balneokosmetyki.pl

Pierwszy raz styczność z Balneokosmetykami miałam nieco ponad rok temu, kiedy to na walentynki otrzymałam zestaw z malinowym peelingiem, masłem do ciała oraz masełkiem do ust. Zapach pamiętam do dzisiaj - cudny malinowy. Kosmetyki niestety zostały wykorzystane w ekspresowym tempie, bo dobrała się do nich moja siostra i mama - uwiodły nas swoją aromatyczną wonią. P Tak bardzo mi przypadły do gustu, że postanowiłam na konkurs napisać recenzję jednego z nich i udało się - wygrałam weekendowy pobyt w SPA w Solcu-Zdroju w Malinowym Hotelu. Pobyt w SPA był niesamowity. Jedzenie przepyszne, zabiegi bardzo relaksacyjne i na prawdę chętnie tam jeszcze wrócę :) To miejsce mogę polecić każdemu, kto chce spędzić miło czas. 


Ostatnio robiłam zamówienie na Naturica.pl i zobaczyłam, że maja w swojej ofercie między innymi własnie Balneokosmetyki. Postanowiłam skusić się na biosiarczkowy szampon do włosów i biosarczkową maskę do twarzy i dekoltu. Mam nadzieję, że to dobry wybór :)

Balneokosmetyki z najsilniejszą na świecie leczniczą wodą siarczkową czerpaną ze źródła „Malina”  w Uzdrowisku Solec-Zdrój


Przy okazji zajrzałam na fanpage balneokosmetyków i widzę, że jest świetna promocja, która trwa jeszcze do 1 marca 
>>> 50% RABATU NA WSZYSTKIE KOSMETYKI <<< 
Chyba skuszę się na malinowy zestaw >>ZESTAW<< 


Moim zdaniem na prawdę warto wypróbować coś z tych kosmetyków, zwłaszcza teraz w promocyjnych cenach jest świetna okazja! :)

Pozdrawiam serdecznie :*6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger