×

Zostań recenzentką nowych lakierów Sally Hansen Miracle GEL

Żelowy manicure bez lampy UV - czy to możliwe? Sally Hansen wprowadza własnie nowa linie lakierów, dzięki którym będziemy mogły zapomnieć o stosowaniu lamp UV i na porządku dziennym przejść do stosowania lakierów żelowych dzięki miracle GEL. Chciałabyś przetestować jako jedna z pierwszych nowość wśród lakierów? Nic trudnego - zgłoś się do testów na facebookwym profilu Sally Hansen. Ja już to zrobiłam i mam nadzieję, że uda się zakwalifikować do testów, bo jestem niesamowicie ciekawa tej nowinki :) Gdzie dokładnie się zgłosić - przeczytasz w dalszej części notki. Zapraszam :) 

Manicure żelowy bez użycia lampy UV to na prawdę bardzo ciekawa propozycja. Powiem szczerze, że nie chce mi się tracić czasu na trzymanie pazurków pod lampą, a zresztą sama w domu takiej nie posiadam, więc wiąże się to najczęściej z wizytą u kosmetyczki - a na to trzeba mieć znowu czas i fundusze :) Ciekawi mnie jak spisałby się taki lakier, który nie wymaga użycia lampy UV. Zgłosiłam sie wiec do testów i Wa również zachęcam, bo im więcej z nas go przetestuje, tym lepszy będziemy miały pogląd na taką metodę. Aby zgłosić się do testów nalezy posiadac konto na Facebooku, polubić stronę Sally Hansen i wypełnić krótki formularz, który znajduje sie TUTAJ.


Ja już wypełniłam i gorąco zachęcam Was moje Drogie do skorzystania z takiej fajnej okazji - może to własnie my będziemy miały okazje jako jedne z pierwszych poznać nowe lakiery Sally Hansen Miracle GEL na własnych pazurkach! :) No to do dzieła dziewczyny - zgłaszamy się i czekamy na wyniki rekrutacji :D

Pozdrawiam serdecznie :*

9 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger