×

Dzelisz Się Dzielimy się - weż udział w społecznej akcji z La Roche Posay i zafunduj kurację dziecku z AZS

Dzisiaj chciałam Was zachęcić do udziału w fajnej akcji społecznej organizowanej przez La Roche Posay. Możesz pomóc ufundować kurację w Centrum Termalnym La Roche Posay dla dziecka ze skórą atopową. Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że zrobisz selfie z produktem La Roche Posay i udostępnisz je na stronie http://dzieliszsiedzielimysie.pl/ lub w serwisie społecznościowym na facebooku lub instagramie z hashtagiem #DzieliszSieDzielimySie. Udostępniając swoje selfie przyłączysz się do akcji i pomożesz ufundować kurację dziecku z AZS. 


Bardzo fajna inicjatywa i moim zdaniem warto się do niej przyłączyć. Ja już dołączyłam i jestem Ambasadorką tej kampanii - a wszystko dzięki temu, że kiedyś potrzebowałam pomocy w walce z wiecznie czerwoną skórą na twarzy. Uratował mnie cudowny produkt La Roche Posay - a mianowicie Rosaliac AR Intense. Dzięki niemu udało mi się zwalczyć efekt "buraczka" na twarzy :) 


Przy okazji chciałabym zachęcić Was do udostępniania tej akcji swoim znajomym - aby trafiła do jak najszerszego grona odbiorców :) 

Zajrzyjcie też na facebookowego fanpaga La Roche Posay i jak prosiłam udostępniajcie dalej info o akcji - niech idzie w świat! :D 


A oto ja i mój wybawca ROSALIAC AR INTENSE :)

A jak będziecie przy okazji w aptece, to możecie zapytać o darmowe katalogi z próbkami La Roche Posay - może jeszcze uda się Wam jakiś upolować, chociaż słyszałam, że schodzą jak ciepłe bułeczki.


Pozdrawiam serdecznie :*


8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger