×

Vagisil - kosmetyki do higieny intymnej

Higiena intymna kiedyś bywała tematem tabu - dzisiaj w dobie konsumpcjonizmu mamy dostęp do wielu rzeczy, a zwłaszcza kosmetyków, które mogą nam pomóc poczuć się bardziej komfortowo. I nie bez powodu o tym piszę, bo chciałam Wam przedstawić kilka kosmetyków, które powinny zainteresować świadome konsumentki. Marka VAGISIL przygotowała dla nas kobiet (chociaż nie wykluczam i mężczyzn) preparaty, które z pewnością potrafią ułatwić funkcjonowanie. 


Produkty VAGISIL to:

Vagisil żel intymny Hydro-Gel

Vagisil żel intymny jest wyrobem medycznym, który chroni i pielęgnuje miejsca intymne
Żel intymny delikatnie nawilża i łagodzi podrażnienia związane z niedoborem śluzu w pochwie, których skutkiem może być ostry ból i dyskomfort miejsc intymnych, takich jak: uczucie napięcia, pieczenia, bolesność przy stosunkach płciowych, a nawet uszkodzenia błony śluzowej pochwy.

Vagisil Płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH

Pomaga utrzymać zdrowe pH
Wiedziałaś, że menstruacja, menopauza, seks, a nawet środki myjące i piorące mogą negatywnie wpływać na pH pochwy? Vagisil Płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH pomaga utrzymać zdrowy odczyn okolic intymnych. Stosuj go codziennie jako pomoc w utrzymaniu prawidłowego pH. Zdrowe pH pomaga utrzymać zdrowie pochwy.

Vagisil Deo-Spray do higieny intymnej blokujący nieprzyjemny zapach

Zapobiega jego powstawaniu
Wiedziałaś, że w okolicach intymnych masz więcej gruczołów potowych niż pod pachami?
Prawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil Deo-Spray do higieny intymnej blokujący nieprzyjemny zapach, eliminuje go zamiast maskować. Stosuj go codziennie aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu i cieszyć się długotrwałą świeżością.

Vagisil krem aktywny do higieny intymnej

Szybka ulga w przypadku świądu, pieczenia lub podrażnienia.
Świąd okolic intymnych mogą spowodować pocenie, ciasne ubrania, detergenty lub miesiączka. Vagisil krem aktywny do higieny intymnej szybko koi i przynosi ulgę w przypadku świądu, pieczenia lub podrażnienia. Jego unikalna formuła ma delikatny zapach, nie plami i nie jest tłusta. Vagisil krem aktywny do higieny intymnej zawiera polidokanol. Zapoznaj się z treścią ulotki.

Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control

Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu 

Prawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control oparty na opatentowanej technologii Odor Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Łagodny i delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania – możesz rozpocząć każdy dzień czując się czysto i pewnie.


Czy jako świadomą konsumentkę i kobietę dbającą o higienę te produkty Cię zaciekawiły? Mnie bardzo i miałam okazję przetestować trzy z nich. Niedługo podzielę się z Wami moimi wrażeniami z testowania. 

Który z tych produktów zaciekawił Cię najbardziej?5 komentarzy:

 1. Nie widziałam produktów tej firmy wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie jakoś odrzucają reklamy produktów do higieny intymnej, juz nie wspomnę o produktach na gorsze dolegliwości (jak hemoroidy). Tak samo podpaski i tampony- dobrze, że ludzie o siebie dbają, ale ja niekoniecznie to lubie oglądać i o tym czytać. Rozumiem,że post jest sponsorowany? Jak chcesz dzielić się testami- opowiadać, że dobrze mył intymne strefy? Ja często działam barterowo, jednak są produkty o których nie chciałabym/ nie zgodziłabym się pisać. Zastanów się, czy chcesz być kojarzona z preparatem na sedzenie miejsc intymnych. Mam nadzieje, ze bnie obrazisz sie za szczere slowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie uważam, że reklamy kosmetyków do higieny intymnej to coś złego - normalna sprawa, a nawet bardzo dobrze, że o takich kosmetykach się pisze i zwiększa wiedze na ten temat. Może niektórym wystarczy woda i szare mydło, ale ja lubię czuc sie świeżo i poszukiwać odpowiednich rozwiązań. I chętnie przeczytam jak dana rzecz się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o kosmetykach tej marki, ale ciekawie sie zapowiada.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger