×

Wyzwanie Trusted Cosmetics: Opróżniamy nasze kosmetyczki!

Zazwyczaj nie biorę udziału w tego typu akcjach z braku czasu, ale tym razem zaciekawiła mnie formuła i przedmiot wyzwania - coś dla mnie! Wyzwanie Trusted Cosmetics zapowiada się bardzo ciekawie, a na czym dokładnie będzie polegało? Zapraszam do zapoznania się z formą zabawy :)


Blogerki i Youtouberki Urodowe, połączmy siły. Pokażmy nasze ulubione kosmetyki, znajdujące się w naszych kosmetyczkach. Przewertujmy kuferki z kosmetykami w poszukiwaniu naprawdę godnych polecenia, dobrych produktów do pielęgnacji i makijażu, z których jesteśmy zadowolone.

 

Co można zyskać, biorąc w nim udział?

Reklamę i promocję blogów oraz nowych czytelników. Udział w tym wyzwaniu to możliwość nawiązania interesujących kontaktów i współpracy, również z firmami kosmetycznymi. Dodatkowo Trusted Cosmetics przygotowało 5 zestawów kosmetyków dla blogerek, które dotrą do końca wyzwania. Każdą z osób, która weźmie udział w tej akcji zostanie zaproszona do Facebookowej, tajnej grupy wsparcia i promocji blogerek. Fajnie? Mi się podoba :)
 

Szczegóły wyzwania dla blogerek urodowych

Wyzwanie rozpocznie się 31 lipca 2016 i potrwa przez 6 tygodni. W każdą niedzielę w porannym artykule zostanie zamieszczony odpowiedni tematyczny wpis. Następnie blogerki na swoich blogach opublikują post dotyczący danej kategorii, w którym zaprezentują swoje ulubione kosmetyki danej kategorii. Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Wjest to, aby były to kosmetyki, które naprawdę się lubi i szczerze poleca.. Następnie pod danym artykułem opublikowanym na TrustedCosmetics.pl w ciągu całego kolejnego tygodnia po jego publikacji, w komentarzu zamieszczane będą linki do tematycznych postów.
 

Plan wyzwania: Opróżniamy nasze kosmetyczki!

 
 


   
 Wszystkie posty, które będą pojawiały się w social media możecie wyszukiwać po hashtagach #opróżniamykosmetyczki oraz #trustedcosmetcis
 

http://www.trustedcosmetics.pl/oprozniamy-nasze-kosmetyczki-zapowiedz-wyzwania-dla-blogerek-urodowych/
 
W razie niejasności możecie zajrzeć do regulaminu TUTAJ lub skontaktować się z redakcjąś TrustedCosmetics.pl

I jak podoba Wam się akcja? Kto zgłosił się już do udziału albo zamierza dołączyć?

 
P.S. Przypominam o moim konkursie na Instagramie!! Zachęcam do udziału :)
 
https://www.instagram.com/p/BIDfWPUjOxp/


 
 
 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger