×

Nowości Biolove mgiełki i balsamy w sprayu

BIOLOVE nie przestaje mnie zaskakiwać. Za każdym razem, kiedy tylko dowiaduję się o nowościach, to są to kosmetyki, które niemal od pierwszego użycia od razu wpadają w moje gusta. O dosyć już szerokiej gamie naturalnych kosmetyków Biolove z Kontigo wspominałam na blogu nie raz i po raz kolejny mam przyjemność napisać kilka miłych słów o nowych produktach. Nie minął miesiąc jak Kontigo wprowadziło peelingi do twarzy o których pisałam TUTAJ, a tera oferta wzbogaciła się  o  mgiełki do ciała oraz balsamy w sprayu. Chcecie przyjrzeć się im bliżej?

MGIEŁKI DO CIAŁA Mango
Przyjemnie orzeźwia skórę i nadaje jej lekki zapach Ingredients: Aqua, Glycerin, Panthenol, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Parfum, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid.Borówka
Przyjemnie orzeźwia skórę i nadaje jej lekki zapach Ingredients: Aqua, Glycerin, Panthenol, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Parfum, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid.Zielona herbata
Przyjemnie orzeźwia skórę i nadaje jej lekki zapach Ingredients: Aqua, Glycerin, Panthenol, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Parfum, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid.

BALSAMY DO CIAŁA  W SPRAYUMalina
Balsam w sprayu długotrwale nawilża i odżywia skórę. Wzbogacony m. in. o olej sojowy i olej kokosowy. Ingredients: Aqua, Glycine Soja Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate,  Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum, Benzyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Dehydracetic Acid, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.


Kokos
Balsam w sprayu długotrwale nawilża i odżywia skórę. Wzbogacony m. in. o olej sojowy i olej kokosowy. Ingredients: Aqua, Glycine Soja Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum, Benzyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Dehydracetic Acid.
Jak podobają się Wam nowości BILOVE? Macie na nie ochotę? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger