×

A Ty jak dbasz o swój sen?

Sen zajmuje nam ok 1/3 życia. Około 80% ludzi śpi średnio 7-9 godzin na dobę. W czasie snu spada temperatura ciała, zmienia się czynność układu hormonalnego, krwionośnego, pokarmowego, oddechowego, a nasz mózg żyje "własnym życiem". Czy wiedzieliście o tych faktach? Z tego wynika, że spokojny sen jest niezwykle istotny w naszym funkcjonowaniu. Jak zatem dbacie o to, żeby ta część Waszego życia była jak najlepsza? Jest wiele możliwości: wietrzenie pokoju oraz pościeli przed snem, wygodny materac, odpowiednia pościel, nienajadanie się przed snem itp. Dzisiaj chciałam Wam powiedzieć o czymś, co może Wam pomóc w tym, aby sen był przyjemny i spokojny. Chcecie poznać szczegóły? No to zapraszam! :)

Cóż to takiego? Nic nadzwyczajnego, ale jak się okazuje jest to jednak bardzo ważna rzecz. Dobra pościel, a najlepiej antybakteryjna. Czy wiecie ile bakterii i drobnoustrojów może gnieździć się w Waszej pościeli? Lepiej o tym nie myśleć, a może jednak lepiej pomyśleć i zaopatrzyć się w pościel, która pomaga walczyć z tymi niedobrymi stworkami jak roztocza. Dla alergików jest to szczególnie istotne. I tutaj z pomocą przychodzi nam producent wyrobów pościelowych - firma WENDRE, która stworzyła pościel antybakteryjną. 

Dbasz codziennie o higienę osobistą?
Używasz mydła, żelu pod prysznic, zmywasz naczynia w dobrym płynie? 
Twoja kołdra też powinna być ANTYBAKTERYJNA.
Pozbądź się niechcianych drobnoustrjów ze swojej pościeli!

Innowacyjne wypełńienie ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Poszycie kołdry minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Wysoka jakość kołdry została potwierdzona przez instytut Hohenstein. Najważniejsze jest jednak to, że kołdra ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy.

  • Poszycie: 100% poliester (mikrofibra)
  • Wypełnienie: 100% ANTIBACT™ 300g/m²
  • Wykończenie: lamówka
  • Pakowanie: torba PEVA z zamkiem i rączką + insert + instrukcja użytkowania
  • Konserwacja:      
Sklep internetowy Wendre
I faktycznie muszę przyznać, że kołdra jest niezwykle miła w dotyku, piękna, śnieżnobiała i wygodna. Już po pierwszej nocy pod kołdrą poczułam różnicę. Moja poprzednia kołdra była zakupiona kiedyś na allegro, nawet nie wiem co miała w środku, ale po kilku latach i kilku praniach materiał z którego została wykonana nie wygląda najlepiej. Nie ma opcji aby używać jej bez poszewki. Natomiast kołdra Wendre to jej absolutne przeciwieństwo. Ma taki delikatny materiał, że aż nie chce się zakładać na nią poszewki. Otula nasze ciało i pozwala spokojnie zasnąć. Wcześniej nie przykładałam do kołdry dużej uwagi, ale teraz wiem, że to był błąd. Odpowiednia kołdra to połowa sukcesu, jeśli chodzi o dobry sen. 
Kołdrę można zakupić w cenie około 60zł (155x200) i około 80zł (200x220), więc nie jest to wygórowana cena za kołdrę, a dzięki niej możemy uzyskać super komfort podczas snu. Do kołdry dokupić można też poduszki w dwóch rozmiarach w cenie około 30zł. Wszystko znajdziecie na pewno w sklepie internetowym Wendre, ale te produkty pojawiają się również stacjonarnie. 

Jak prawidłowo dbać o kołdrę antybakteryjna?

Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek innowacyjne produkty antybakteryjne. ANTIBACTERIAL to kołdry i poduszki, które zapewniają higieniczną czystość podczas snu. Oto kilka porad jak sprawić, by pościel antybakteryjna służyła nam jak najdłużej.
Sen zabiera średnio 1/3 życia, dlatego tak istotne jest, by spać zdrowo i wygodnie. Zakup odpowiedniego łóżka i materaca to nie wszystko, kluczowym czynnikiem komfortu snu jest także dobór odpowiedniej kołdry i poduszki. Pościel powinna być dostosowana pod względem rodzaju i ilości wypełnienia, pory roku oraz indywidualnych preferencji użytkownika. ANTIBACTERIAL to linia wielosezonowa, idealna dla osób cierpiących na alergię. Kołdry i poduszki zostały przebadane i posiadają ocenę kliniczną. Dzięki temu mamy pewność, że produkty skutecznie przeciwdziałają namnażaniu się roztoczy i osiadaniu kurzu – głównych czynników alergennych. Właściwości antybakteryjne gwarantują higieniczną czystość podczas snu.
Jak prać pościel antybakteryjną?
Poduszki i kołdry z linii ANTIBACTERIAL są wypełnione specjalnie opracowanym włóknem ANTIBACT™. Pokryto je aktywnym składnikiem antybakteryjnym, który przeciwdziała namnażaniu się drobnoustrojów. Dzięki oryginalnym przeszyciom, włókna nie mają tendencji do zbijania się, a substancja, którą je pokryto nie ściera się i nie zmywa. Te właściwości sprawiają, że kołdry można bezpiecznie prać w pralkach automatycznych. Najlepszym wyborem dla pościeli syntetycznej, będzie program do delikatnej odzieży. ANTIBACTERIAL zaleca się prać nie częściej niż 2-3 razy w roku. Ilość proszku lub płynu do prania nie powinna przekraczać 1/3 dawki zalecanej przez producenta. Optymalną temperaturą prania kołder i poduszek wykonanych z materiałów syntetycznych jest 30-40 stopni C, w przypadku ANTIBACTERIAL maksymalna temperatura prania, to 60℃. Program prania nie może łączyć się z wirowaniem. Suszenie powinno odbywać się przy całkowitym rozłożeniu pościeli i pozostawieniu do pełnego wysuszenia w pozycji poziomej. W żadnym wypadku nie należy stosować wybielaczy i czyszczenia chemicznego, kołdry nie można wirować i prasować.
Domowe sposoby na codzienną pielęgnację pościeli
Jest kilka sposobów, które można z powodzeniem stosować w domu, w celu zachowania oryginalnych właściwości tekstyliów sypialnianych. Pierwszy sposób to codzienne trzepanie kołdry i poduszki. Najlepiej wykonać te czynności tuż przed snem, pomoże to zachować pierwotny kształt i sprężystość włókien. Kolejną metodą, o której warto pamiętać jest regularne wietrzenie pościeli. Kołdrę można wietrzyć zaraz po wyjściu z łóżka lub tuż przed zaśnięciem. Świeża kołdra to spokojny i przyjemny sen. Jeżeli zastosujemy się do wszelkich zaleceń i będziemy postępować zgodnie z oznaczeniami znajdującymi się na produktach ANTIBACTERIAL, wypełnienie nie będzie się zbijać, a antybakteryjna pościel bez problemu posłuży dłużej. Materiały, z których produkowane są tekstylia sypialniane są wytrzymałe, żeby zapewnić ich długą żywotność należy odpowiednio o nie dbać.
Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

A jak wyglądają Wasze kołdry? A może dzięki mnie zwrócicie teraz uwagę na to pod czym śpicie i weźmiecie por rozwagę zakup pościeli antybakteryjnej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger