×

Pomadka w kredce Chubby - smakołyk od Kontigo

Pomadki w kredce, to absolutne hity makijażowe. W Kontigo możecie znaleźć całą gamę kolorów. Dzisiaj chciałam pokazać Wam kilka z nich. Jesteście ciekawi?
CHUBBY STICK marki MOOV z KontigoPomadki CHUBBY łączą w sobie dokładną aplikację wraz z długotrwałym kolorem.W ofercie Kontigo znajdziecie 7 różnych kolorów, które nazwane są dniami tygodnia. Czyli inny kolor na każdy dzień - super! :)
W swojej kolekcji posiadam prawie wszystkie odcienie i bardzo chętne sięgam po te pomadki. Mają one miękką i gładką strukturę dzięki czemu ładnie rozprowadzają się na ustach. Zaletą pomadek w kredce jest ich precyzyjność i często użycie konturówki będzie po prostu zbędne. Pomadki mają półmatowe wykończenie, więc jeśli macie na ustach suche skórki, to warto wcześniej zadbać o odpowiednie nawilżenie warg i wykonanie peelingu np. cukrowego. To co lubię jeszcze w tych pomadkach, to trwałość - muszę przyznać, że dość długo utrzymuje się na ustach. Ceny pomadek są przystępne, bo standardowo kosztują ok 15 zł i często są na nie różne promocje, więc warto :)


Co powiecie na pomadki w kredce? Podobają się Wam takie rozwiązania? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger