×

Rapid White samorozpuszczalne paski wybielające - bielsze zęby już po 5 dniach!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Składa się na to nie tylko schludny wygląd, ale także uśmiech. Ma on ogromny wpływ na to, jak od pierwszej chwili odbierają nas inni. Dlatego powinniśmy dbać o niego na wszelkie możliwe sposoby. Dzisiaj chciałam pokazać Wam jak ja zadbałam o swój :) Sami zobaczcie! 

Kilka słów od producenta na temat pasków wybielających Rapid white:


System wybielający Rapid White to elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania system wybielający Rapid White to szybka i bezpieczna metoda bez wykorzystania nadtlenku wodoru. 

Samorozpuszczalne paski wybielające Rapid White zaprojektowano tak, aby osiągnąć widoczny efekt rozjaśnienia bez uciążliwego nakładania żelu w płynie. Paski są łatwe w stosowaniu, nie przesuwają się na zębach i pozostawiają minimalne resztki produktu.

Potwierdzone klinicznie - wyraźnie bielsze zęby już po 5 dniach regularnego stosowania. Maksymalny efekt widoczny po tygodniu.

SKŁADNIKI

Ingredients( akcelerator) : Aqua, Sodium Chlorite; Ingredients 
(Paski Wybielające): PVP, Glycerin, Aqua, Aroma, Citric Acid, Propylene Glycol, Cellulose Acetate Phthalate, Maltodextrin, Sucralose, Polysorbate 80.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

1. Ostrożnie otworzyć saszetkę u góry, aż będą widoczne oba paski wybielające.
2. W czasie nakładania pasków korzystać z lusterka.
KROK 1. Na górne przednie zęby nałożyć akcelerator. Przed jego użyciem nawilżyć aplikator.
3. Zdjąć ostrożnie pierwszy pasek z folii przeźroczystej. Pasek należy przyłożyć do zębów stroną, która była przyklejona do folii.
KROK 2: Nałożyć pasek na górne przednie zęby, przykładając go wzdłuż krawędzi górnych dziąseł. Palcami delikatnie docisnąć pasek do zębów, tak aby dobrze do nich przywarł.
4. Czynności z punktów 2 i 3 powtórzyć na dolnych przednich zębach.
5. Po upływie ok. 5-7 minut paski rozpuszczą się same.
6. Dokładnie wypłukać usta wodą.
7. Aby uzyskać widoczny efekt należy używać jednej saszetki ( 2 pasków wybielających) dwa razy dziennie przez co najmniej 5 dni.
Maksymalny efekt będzie widoczny po tygodniu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
Optymalny efekt:
1. Przed nałożeniem pasków wybielających umyj zęby.
2. Paski wybielające nałóż czystymi i suchymi dłońmi.
3. Nie rozciągaj pasków podczas nakładania ich na zęby.
4.Po nałożeniu pasków nie dotykaj językiem przednich zębów.
5. Po rozpuszczeniu pasków nie jedz i nie pij przez kolejne 15 minut.
6. Paski przechowuj w chłodnym i suchym miejscu.

OSTRZEŻENIE: Do stosowania tylko u osób dorosłych.Nie zaleca się stosowania pasków Rapid White w następujących przypadkach: schorzenia dziąseł, zapalenie dziąseł, krwawienie z dziąseł, poważny ubytek dziąseł lub wrażliwe zęby a także w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Podobnie jak w przypadku innych produktów, należy sprawdzić listę składników, aby uniknąć reakcji alergicznej. Produkt działa tylko na naturalne zęby i jest nieszkodliwy dla wypełnień, koronek, mostków i licówek. Nie stosować produktu w przypadku noszenia aparatu dentystycznego. Przerwa miedzy kolejnymi zastosowaniami powinna wynosić co najmniej 4 tygodnie. Jeśli wystąpi podrażnienie, należy natychmiast przerwać stosowanie . Jeśli podrażnienie się utrzymuje, należy skontaktować się z lekarzem. Zaleca się stosowanie pasków nie częściej niż sześć razy w roku. Tylko do użycia zewnętrznego.Nie połykać.Unikać kontaktu z wargami i dziąsłami.


Paski znajdują się w miłym dla oka tekturowym pudełeczku, które zawiera dokładny i przejrzysty opis jak używać produktu, na co należy zwrócić uwagę oraz dokładny skład. W środku znajdziemy 14 saszetek - w każdej po dwa paski na górne i dolne zęby oraz akcelerator. 


Same paski są przeźroczyste, ultra-cienkie o miętowym posmaku. W paskach wykorzystano innowacyjną technologię samorozpuszczania. Oprócz efektu wybielania paski mają pomóc w utrzymaniu świeżego oddechu 


Akcelerator jest to mała tubeczka w postaci sztyftu. Wyposażony w miękką gąbeczkę, którą smarujemy nasze zęby przed przyklejeniem pasków. Jego użycie jest niezwykle proste, rozprowadza płyn po zębach i nie powoduje uczucia tarcia ani szczypania. Aby aplikacja była łatwiejsza warto przed użyciem przechylić tubkę i nacisnąć ją delikatnie, aby nasączyć gąbeczkę płynem, który znajduje się w środku. Jego smak jest praktycznie niewyczuwalny, co do zapachu - przypomina nieco zapaszki, które panują u dentysty, ale do zniesienia :)

Wybielanie paskami Rapid White – efekty

Tak oto prezentują się efekty wybielania po 7 dniach używania rano i wieczorem pasków Rapid White - jak widzicie są zdecydowanie zauważalne, aż sama jestem w szoku! :) Mam nadzieję, że efekt utrzyma się jak najdłużej. Co prawda nie jest to idealnie biały hollywoodzki uśmiech, bo taki to możemy otrzymać jedynie metodami, które stosowane są w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych, ale jak na efekty wybielania w warunkach domowych jest i tak świetnie. Przez cały okres używania pasków moje zęby i dziąsła nie nabawiły się nadwrażliwości. Stosowanie pasków było bardzo proste i nie sprawiało mi absolutnie żadnych problemów. W porównaniu do domowych metod, które stosowałam w przeszłości paski Rapid White przodują nie tylko w efekcie, ale i w innowacyjności. Bardzo spodobało mi się, że paski rozpuszczają się same i nie zawierają nadtlenku wodoru z którym moje zęby się nie lubią (i to właśnie ten składnik  najczęściej powoduje podrażnienia).

Podsumowując jestem zadowolona z efektu wybielania, który udało mi się uzyskać dzięki 7 dniowej kuracji z paskami wybielającymi Rapid White. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciu. Jeśli szukacie szybkiego i skutecznego sposobu na wybielenie zębów o kilka tonów bez konieczności wizyty u dentysty, to polecam właśnie owe paski. Jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych np. w Rossmanie można je kupić za ok 70zł. Moim zdaniem produkt warty swojej ceny. 


Jeśli śledzicie moje Instagrama, to wspominałam, że będę miała dla Was niebawem niespodziankę - zajrzyjcie koniecznie jeszcze w tym tygodniu na mojego Facebooka! :)

Słyszeliście wcześniej lub stosowaliście system wybielający Rapid White? A może macie jakieś przygody z wybielaniem zębów w domu? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger