×

Snake nails - zrób to sama - hybrydy na paznokciach


Bardzo lubię hybrydy - chociażby ze względów praktycznych i nie muszę się martwić codziennie o odpryśnięte mani do pracy. Takie hybrydy trzymają się u mnie nawet ponad 2 tygodnie, więc cudownie :) W lato pewnie wrócę do normalnych lakierów i szaleństwa z kolorami, ale póki co hybrydy są moim hitem. Dzisiaj chciałam Wam pokazać wężowe paznokcie, które mam obecnie. Są bardzo efektowne - zobaczcie sami! :)

Wbrew pozorom ich wykonanie nie jest takie trudne. Akurat te paznokcie wykonała mi koleżanka, ale gdybym tylko posiadała lampę w domu pewnie sama mogłabym je sobie zrobić, bo nie wymagają aż tak dużej precyzji. Nakładanie kuleczek może być nawet powiedziałbym niedbałe i wygląda to nadal super.


Jak wygląda taki manicure krok po kroku?

1. Nakładamy na paznokcie bazę hybrydową i utwardzamy pod lampą
2.Na utwardzoną bazę nakładamy kolor - może być nawet niezbyt dokładnie - a nawet dwa kolory - wtedy nadamy paznokciom taki efekt przejścia z jednego koloru do drugiego...Kolor może być tesz wymieszany z topem.
3. Na nieutwardzony kolor nakładamy narzędziem do przyklejania ozdób (takie z kulką na końcu) kropki z topu / ew. bezbarwnego lakieru np. pod UV
4. Utwardzamy wszystko
5. Nakładamy top hybrydowy i również utwardzamy

GOTOWE :) 

Możecie też poeksperymentować z normalnymi lakierami - podobno wychodzi całkiem spoko, tylko wiadomo nie będą tak trwałe jak hybrydy. Na YouTube jest dość sporo filmików jak wykonać takie paznokcie, poniżej przedstawiam Wam jeden z nich, który uważam za bardzo przejrzysty :)
I co? Myślicie, że jesteście w stanie wykonać takie manicure na swoich paznokciach? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger