×

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days już w ten weekend 19-21 maja 2017

Jak wiecie bardzo lubię uczestniczyć w różnych wydarzeniach związanych z urodą i tym razem nie może zabraknąć mnie na Beauty Days, które odbędą się już w ten weekend (19-21 maja) w Nadarzynie w PTAK WARSAW EXPO. Dodatkowo w zeszłym tygodniu miałam przyjemność być na śniadaniu prasowym Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Chcecie dowiedzieć się co przygotowali dla nas organizatorzy? Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Zresztą sami zobaczcie! :)
Śniadanie prasowe poprowadził niezwykle charyzmatyczny Dominik Urbańczyk, a prelegentkami były: Agata Nowak (Przedstawicielka firmy Spa Land/Hydra Facial),Anna Pytkowska (Sales Director BLOGmedia oraz organizator Meet Beauty Conference), Nina Ryszka (Prezes Zarządu PTAK S.A.), Anna Michalska (PR Manager Indigo Nail), Lidia Lewandowska (Redaktor Naczelna portalu wirtualnekosmety.pl) oraz Małgorzata Kucharska (Właścicielka Ewa Gil Happy Face Make-up studio). Podczas śniadania dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat samych Targów, ich organizacji oraz możliwości rozwoju branży beauty w Polsce. Było to niezwykle ciekawe spotkanie, które jeszcze bardziej utwierdziło mnie w tym, że eventy urodowe, to coś dla mnie :) Póki co jeszcze jako uczestniczki buszującej pomiędzy stoiskami i poszukującej ciekawostek i inspiracji kosmetycznych, ale w przyszłości być może i organizatorki.


CO CZEKA CIĘ NA BEAUTY DAYS:


Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym, skierowane do profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Na Targach poznasz nowości, produkty i zabiegi prezentowane przez wiodące firmy fryzjerskie i kosmetyczne.

Odwiedzisz międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej skierowany do kadry zarządzającej.

Możesz zobaczyć Akademię Fryzjerską prowadzona przez najlepszych fryzjerów z całego świata.

Masz szansę na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów.


Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w kilkunastu strefach tematycznych: fryzjerstwo, babering, paznokcie, kosmetyka kolorowa, kosmetyka pielęgnacyjna, perfumy, medycyna estetyczna, piękny uśmiech, anti-aging, salony SPA i hotele, wyposażenie gabinetów i SPA, dietetyka, podologia, trychologia, masaż i rehabilitacja, depilacja, opalanie, usługi dla branży kosmetycznej. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat marketingu, ISO, social media i dotacjach z perspektywy branży kosmetycznej. 

Będziesz w samym sercu spotkań branży kosmetycznej: ikony stylu, eksperci, blogerki, vlogerki urodowe i znane osobowości w jednym miejscu. Między innymi: Edyta Górniak, Maja Sablewska, Red Lipstick Monster, Katosu, Patrizia Gucci, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt oraz wielu specjalistów z branży kosmetyczne oraz fryzjerskiej. A oprócz tych osób będzie jeszcze 300 blogerek i vlogerek- uczestniczek Meet Beauty w tym JA :)

Szczegółowy program targów znajdziesz TUTAJ.


CZY WARTO WYBRAĆ SIĘ NA DRUGĄ EDYCJĘ TARGÓW BEAUTY DAYS?


Moim zdaniem jak najbardziej TAK. Jest to świetna okazja do zobaczenia nowości kosmetycznych na własne oczy, zakupu kosmetyków z rabatami czy nawiązaniu kontaktów biznesowych. Jeśli tylko interesujesz się branżą beauty, to Beauty Days są idealnym miejscem dla Ciebie. Na Targach będzie okazja do porozmawiania z wieloma specjalistami – czy to z perspektywy użytkownika kosmetyków czy osoby, która zawodowo zajmuje się branżą urodową. Świetna sprawa!

A pełną listę wystawców znajdziesz TUTAJ (polecam przejrzeć, bo na pewno znajdą się stoiska, które z miłą chęcią odwiedzićie na Targach).

Organizatorzy zadbali również o bezpłatne autobusy, które będą kursowały regularnie z Dworca Centralnego oraz Zachodniego. A jeśli wybierasz się samochodem, to na miejscu na pewno nie będzie problemu z zaparkowaniem, bo PTAK WARSAW EXPO ma praking na kilkaset miejsc.


Cały czas jest szansa na odebranie bezpłatnego biletu na Targi – TUTAJ


Tak jak wspomniałam wybieram się na Targi oraz będę uczestniczką Meet Beauty - z kim jeszcze spotkam się na miejscu?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger