×

Ruszamy z projektem Beauty Healthy Lifestyle | Relacja z pierwszego spotkania w Studio Fryzur Gabrielle

Od pewnego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł na zorganizowanie spotkań w miłym towarzystwie, które przy okazji będą wnosiły coś pożytecznego. I tak razem z Izą na jednym ze spotkań przy zielonej herbatce znalazłyśmy wpadłyśmy na pomysł organizacji spotkań na których będziemy przekazywały pozytywną egerię i wspierały we wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoim życiu. Tak powstał projekt Beauty Healthy Lifestyle, którego hasłem przewodnim jest „Myśl pozytywnie”.


W dzisiejszych czasach kiedy żyjemy w nieustannym biegu, odżywiamy się szybko i byle jak do tego jesteśmy bombardowani masą informacji z których ciężko wyłuskać te wartościowe. Zapominamy, że życie mamy jedno i warto byłoby przeżyć je jak najlepiej. W trakcie spotkań chcemy zwracać uwagę na istotne aspekty, które mogą pomóc nam we wprowadzeniu pozytywnych zmian i przede wszystkim na chcemy motywować do tego, aby zrobić coś dobrego dla siebie.


Podczas spotkań chcemy zaprezentować trzy bloki tematycznie: BEAUTY – HEALTHY – LIFESTYLE.W bloku BEAUTY będzie okazja do zapoznania się z różnymi firmami, które mają w swojej ofercie naturalne kosmetyki lub ciekawe produkty, które są warte uwagi. Z racji, że nie są globalnymi firmami, a najczęściej nowo powstałymi i przeważnie rodzinnymi biznesami, to nie spotkacie ich w sieciowych drogeriach. Nasze spotkania będą fajną okazję do zapoznania się z kosmetykami czy produktami, które zasługują na uwagę i być może trafią na stałe w czyjeś gusta. Rynek kosmetyczny jest tak szeroki, że nie sposób go ogarnąć, a my chcemy pokazać takie diamenciki, które mogą naprawdę zrobić wrażenie.
Nie możemy zapomnieć też o zdrowiu, a tutaj dużo do powiedzenia ma Iza, która jest trenerem personalnym oraz z zamiłowania dietetyczką. Iza nieustannie poszerza swoją wiedzę na różnorodnych kursach i co najfajniejsze – chce się z nami dzielić tą wiedzą i pokazać kierunek , w którym warto iść. A jeśli ktoś złapie bakcyla i będzie chciał wprowadzać zmiany do swojego życia zaczynając od świadomego odżywiania, odpowiedniej suplementacji, to na pewno pomoże każdemu indywidualnie.  Zatem blok HEALTHY zdominuje na pewno Iza, ale będzie również okazja na dodatkowe aktywności dla naszych gości.


Oprócz pielęgnacji o ciało od zewnątrz i wewnątrz warto zadbać również o swoją duszę. I tutaj w trzeciej części spotkania pod hasłem LIFESTYLE postaramy się przedstawić rożne aktywności, które pozwolą nam zadbać również o duszę i nasze odpowiednie samopoczucie. Co konkretnie? Tego nie chcę zdradzać już od razu, ale przed każdym spotkaniem będę uchylała rąbka tajemnicy :)

Tak wygląda po krótce nasz projekt, ale nie sposób opisać go słowami – trzeba przyjść, zobaczyć, posłuchać i miło spędzić czas w doborowym towarzystwie.


Aby sprawdzić się w przedbiegach postanowiłyśmy zorganizować kameralne spotkanie w Studio Fryzur Gabrielle w Sokołowie Podlaskim. Salon, w którym można skorzystać z usług fryzjerskich w przyjemnym otoczeniu i miłej obsłudze. Jeśli jesteście z Sokołowa lub okolic, serdecznie polecam odwiedzić  Studio Fryzur Gabrielle.Na naszym premierowym spotkaniu porozmawialiśmy sobie w miłej atmosferze o tym, jak zacząć dbać o siebie i wprowadzać pozytywne zmiany. Iza wygłosiła ciekawy wykład, który przerodził się w owocną dyskusję. Czas ten umilały nam wypieki przygotowane własnoręcznie oczywiście przez Izę: muffinki bananowe oraz brownie z fasoli. Pyszności! :)
Partnerami naszego spotkania od strony kosmetycznej była firma Resibo, która produkuje w 100% naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy. Polska marka na którą warto zwrócić uwagę. Otrzymałyśmy próbki kosmetyków i myślę, że apetyt nie został zaspokojony. Osobiście będę chciała zakupić pełnowymiarowy produkt, bo po przetestowaniu próbek czuję, że moja skóra chce więcej tych cudowności.


Kolejną firmą, która sprawiła nam przyjemność i obdarowała naturalnymi mydełkami to Zapach Ciszy. Osobiście poznałam kreatorów  i właścicieli marki – małżeństwo od którego aż bije pozytywna energia. I to czuć w kosmetykach, które wytwarzają własnoręcznie z miłością. Musicie poznać ich historię (klik). Zachęcam z całego serca do zapoznania się z naturalnymi kosmetykami Zapach Ciszy. Używam mydełek już miesiąc i są rewelacyjne! Niedługo napiszę o nich więcej.
Spotkaniu przyświecał jeszcze szczytny cel – przekazałyśmy paczuszkę z Karmą dla piesków ze schroniska w Sokołowie Podlaskim.


Relacje i publikacje o spotkaniu zebrałam w jednym miejscu i znajdziecie je tutaj  > KLIK <


Takich spotkań będzie na pewno więcej, a w Warszawie jedno już się odbyło i zaplanowane są kolejne. Niedługo napiszę Wam jak było na warszawskim spotkaniu, a jeśli chcecie poczytać więcej o projekcie zapraszam do zakładki BEAUTY HEALTHY LIFESTYLE gdzie możecie znaleźć ciekawe informacje i już niedługo pojawi się formularz do zapisów na lipcowy event.

A w spotkaniu oprócz mnie udział wzięły jeszcze:

 Jak podoba się Wam nasz Projekt?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger