×

Mój pierwszy wygrany Swop na Dresscloud

Część z Was zapewne pierwszy raz słyszy o DressCloud i zastanawia się pewnie co to jest SWOP? Jakiś czas temu pisałam o portalu TUTAJ, ale część informacji mogła już się nieco zdezaktualizować, ponieważ strona rozwija się w niesamowitym tempie i co rusz administratorzy wprowadzają nowości. Zobaczcie sami jaka słodka przesyłka przywędrowała do mnie własnie z DressCloud i jeśli Was to zainteresuje zapraszam na portal! :)

Dla kogo jest DressCloud?W zasadzie dla każdego :) ale jeśli jesteś kosmetykoholiczką, lubisz robić zdjęcia - to jest to miejsce zdecydowanie dla Ciebie! DressCloud jest stroną podobną do Instagrama, ale skoncentrowaną głównie na kosmetykach. Raj dla takich kosmetomaniaczek jak ja :) Jeśli to czytasz i jesteś na moim blogu, to zapewne też lubisz kosmetyki. Musisz więc zajrzeć koniecznie na DressCloud. 

O co chodzi w ogóle na DressCloud?


Rejestrujesz się, dodajesz zdjęcia przeważnie kosmetyków, chociaż można dzielić się też stylizacjami, fotkami z podróży czy ukochanych zwierzaków - ale to na kosmetycznych fotek jest zdecydowanie najwięcej. Zdjęcia dodaje się w odpowiednich kategoriach i za każde dodane zdjęcie otrzymujesz kryształki. Jeśli inna użytkowniczka polubi Twoje zdjęcie otrzymujesz wówczas kryształki, sama klikając w fajne na foty innych clouders też otrzymujesz owe kryształki. I tak po jakimś czasie kryształki mogą zamienić się w atrakcyjna nagrody jak kosmetyki, biżuteria czy akcesoria kosmetyczne. 


Czym jest SWOP?


SWOP jest po prostu licytacją. W SWOPIE znajdziemy różne rzeczy, przeważnie kosmetyki, ale zdarzają się także akcesoria lub inne niespodzianki. Jeśli więc spodoba nam się dany SWOP, licytujemy go za pomocą kryształków, jakimi aktualnie dysponujemy. Jak to podczas licytacji najwyższa propozycja wygrywa, a my otrzymujemy pachnącą przesyłkę wprost do naszego domu. A od czego jest skrót SOWP: Słodki Wyjątkowy Okazały i Pachnący PREZENT! 


Mi w końcu udało się wylicytować pierwszego SWOPa :) Jestem z niego bardzo zadowolona, bo rzeczywiście jest Pachnący i Wspaniały. Na DressCloud jest jeszcze wiele innych ciekawych możliwości między innymi forum czy możliwość pisania wiadomości między użytkowniczkami. Jeśli jesteście zainteresowani zachęcam do rejestracji TUTAJ a w razie pytań zawsze chętnie odpowiem i doradzę :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger