×

Jesienne EKOCUDA tuż tuż - Targi kosmetyków naturalnych 25-26.11 Warszawa

Mam dobrą wiadomość! Targi Ekocuda zbliżają się wielkimi krokami i już w we3ekend 25-26.11 będzie można odpłynąć wśród  kosmetyków - raj dla miłośniczek naturalnych produktów,

Naturalne kosmetyki polskich i zagranicznych producentów, warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość spotkania miłośników eco pod jednym dachem – to wyróżniki Ekocudów – targów kosmetyków naturalnych, które w dniach 25 - 26 listopada odbędą się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. Uczestnicy będą mieli szanse skorzystać z oferty ponad 100 marek kosmetycznych, a wystawcy poznać osobiście swoich klientów i ich potrzeby. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Ekocuda to nie tylko targi, to także przestrzeń edukacyjna. W wydarzeniu biorą udział małe rodzinne firmy i manufaktury, a także duże firmy, dystrybutorzy znanych i cenionych zagranicznych marek, które od wielu lat są na rynku kosmetyków naturalnych. Dzięki temu uczestnicy mają przegląd całej gamy produktów, jakie oferuje rynek kosmetyków naturalnych. Co ważne,  uczestnicy po zakupach mogą wziąć udział w otwartych wykładach, podczas których dowiedzą się, na co trzeba zwrócić uwagę podczas "naturalnych" zakupów czy  jak powstają kosmetyki naturalne w firmie produkcyjnej. Nie zabraknie także warsztatów makijażowych.


Wstęp na targi jest bezpłatny – wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą.

Więcej informacji znajdziecie na:


To z kim widzę się na EKOCUDACH? :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger