×

IV edycja Targów kosmetyków naturalnych EKOCUDA | 21-22.04 Warszawa

EKOCUDA w Warszawie po raz CZWARTY! Miłośnicy kosmetyków inspirowanych naturą z pewnością znajdą coś dla siebie. Podczas weekendu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Brackiej, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich będzie można odwiedzić 150 wystawców kosmetyków naturalnych z Polski oraz zagranicy. Jest to po raz pierwszy tak duże wydarzenie w historii Targów, choć w stolicy są organizowane już po raz czwarty, to pierwszy raz na taką skalę - bo tym razem stoiska będą rozlokowane na 3 piętrach. Oprócz zakupów będzie można porozmawiać również z ekspertami, którzy zdradzą co nieco swojej wiedzy na temat naturalnej pielęgnacji, poprowadzą eko warsztaty oraz otwarte wykłady, a wszystko to całkowicie za darmo - wstęp jest BEZPŁATNY. Zatem nie wahajcie się tylko rezerwujcie weekend i odwiedźcie koniecznie EKOCUDA.


Weekend z naturą w Warszawie

Nie wiem  jak Wy, ale ja z pewnością zawitam chociaż na chwilę na Targi, bo kosmetyka naturalna od dawna jest w kręgu moich zainteresować. Ubolewam trochę,  że akurat Targi odbywają się w tym, samym czasie co Konferencja Meet Beauty, ale co by się nie działo, na pewno wygospodaruję trochę czasu aby wpaść również nawet na kilka chwil do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, bo już od dawna poluję na kilka naturalnych nowinek i na pewno znajdę je właśnie na EKOCUDACH. Przy okazji będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z wystawcami - bo jednak kontakt osobisty, to zdecydowanie to, co preferuję :)


Naturalnie, że w Stolicy :)

Wiosenna edycja to już czwarta okazja do spotkania wystawców z ich klientami w stolicy. Ekocuda z roku na rok się rozwijają i w 2018 roku zagościły w Gdańsku, pierwszym mieście poza Warszawą. Trwają rozmowy z kolejnymi miastami, które będą otwarte na przyjęcie targów do kalendarza wydarzeń.


Bezpłatny wstęp - tyle radości!

Wstęp na Targi jest bezpłatny. Wystarczy przyjść, aby móc zapoznać się z ponad 150 markami kosmetyków, wypróbować ich, powąchać, zasięgnąć praktycznych porad i być może na zawsze zmienić swoje podejście do codziennej pielęgnacji i makijażu. Tak jak wspomniałam wcześniej termin Targów zbiega się z Konferencja na której bardzo mi zależy, więc na Targi przyjdę jedynie na moment, ale każdy kto nie będzie w tym czasie na Meet Beauty i jest fanem kosmetyków naturalnych  powinien wybrać się koniecznie na EKOCUDA :) 

A może się zorganizujemy wspólnie i spotkamy na EKOCUDA - jest ktoś chętny? :) 

Patroni medialni: Biokurier.pl, JOY.pl, DOBRA MAMA, magazyn E!Stilo, Czytaj Skład, Ekocentryczka.pl, TrustedCosmetics.pl, Naturalnie!, Cojestgrane24.pl, Joga-joga.pl, Yoga & Ayurveda Magazyn, Naturalnie z pudełka, Ekologia.pl, Imperium Kobiet, Inspirantka.pl, Poradnik Zdrowie, MjakMama24.pl, Piggy PEG, wwwlosy.pl, PINK MINK Studio, Zwykłe Życie, Ulica Ekologiczna, Czytamy Etykiety Kosmetyków, Magazyn Kosmetyki, dawanda.pl, egaga.pl, egodziecka.pl, SHEMAG, wizaz.pl, Lejdis, Radio Kampus, N jak Natura, Kliknij w zdrowie, Moja Harmonia Życia, Wirtualne kosmetyki, Zdrowa Lista Zakupów, magazyn V mag, ekotropiciel.pl, Poradyfit.pl, i inni.
Więcej informacji:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger