×

Prasowanie parą - Steamer PHILIPS ComfortTouch Plus

Od pewnego czasu w moim domu gości urządzenie zwane parownicą. Jest to konkretnie parownica stojąca PHILIPS Comfort Touch Plus. Odkąd używam parownicy moje funkcjonowanie stało się o wiele przyjemniejsze, dlaczego? Dzisiaj chciałam Wam napisać własnie o tym kilka słów.

Parownica PHILIPS Comfort Touch Plus 

Odkąd jestem w posiadaniu Parownicy PHILIPS w końcu mogę kupować ubranie bez patrzenia czy dany materiał się gniecie czy nie, bo po wyjęciu z szafy mogę w mig wypracować materiał przy użyciu bezpiecznej pary. Dodatkowo moje rzeczy są odświeżone dzięki możliwości dodawana ulubionych olejków eterycznych poprzez nasadkę My Essence. Nie boję się też że jakiś materiał ulegnie zniszczeniu (co niestety nie raz stało się podczas użycia zwykłego żelazka). Obsługa jest banalnie prosta i wyprasowanie bluzki czy spódnicy zajmuje naprawdę niewiele czasu. Jestem zauroczona parownicą i polecam każdemu, kto ceni wygodę. 


Jakiie ciekawe funkcje posiada parownica PHILIPS?

1.      Długa deska StyleBoard zapewnia lepsze efekty na całej powierzchni ubrani, dzięki niej prasowanie jest niezwykle wygodne.

2.      Praktyczny zaczep na wieszak z funkcją „powieś i zablokuj” pozwala utrzymać prasowane ubrania w odpowiedniej pozycji – zapobiega kołysaniu się wieszaka.

3.      Dzięki silnemu, ciągłemu strumieniowi pary jesteśmy w stanie bardzo szybko i bezpiecznie usuwać zagniecenia bez szkody dla materiału, bez ryzyka, że coś się przypali.

4.      Pięcio stopniowa regulacja intensywności pary.

5.      Dzięki nakładce My Essence możliwość dodawania swoich ulubionych olejków eterycznych, ba – nawet perfum, kto co lubi :)

6.      Dzięki parze usuwamy aż 99,9% bakterii i odświeżamy nasze ubrania.

Zapraszam też do obejrzenia mojego krótkiego filmiku o parownicy, gdzie pokazuję jak działa oraz efekty po. 
A czy ktoś z Was kprzysta z parownicy stojącej bądź ręcznej?
Jakie są Wasze opinie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger