×

Kosmetyki do walki ze stereotypem ELEMENT Cosmetics od Elfa Pharm

Element Cosmetics Polska to kosmetyki dla prawdziwych odkrywczyń. Czasem chodzi o to, aby złamać schemat. Spróbujmy czegoś nietypowego albo użyjmy kosmetyku w dotąd nie praktykowany sposób. Warto odkrywać nawet drobne rzeczy. Kosmetyki Element mają w sobie niezwykłe składniki, które brzmią intrygująco, ale za to jak działają!
Zrób coś nietypowego, złam schematy...


Czy filtrat śluzu ślimaka, odpowiednik jadu żmii i wyciąg z kiełków rzeżuchy mogą służyć urodzie? Element Cosmetics Polska udowadnia, że tak. Bo żeby coś odkryć, wcale nie trzeba wyruszać na drugi koniec świata. Sposoby dbania o skórę zmieniają się tak samo jak my. Przemianom ulegają kosmetyki i ich składy, ale także nasze przyzwyczajenia. Właśnie dlatego powstał _Element – żeby popatrzeć na pielęgnację z innej perspektywy.


Dlaczego składniki w tych kosmetykach są wyjątkowe?


Wyciąg z kiełków rzeżuchy nie tylko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także chroni ją przed ich wchłanianiem! Jest to możliwe przez aktywowanie w skórze enzymów odpowiedzialnych za pozbywanie się z niej toksyn, a także tych wpływających na produkcję substancji chroniących ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.


Ślimak, ślimak pokaż rogi ...


Śluz ślimaka, mimo, że może wydawać się dziwnym składnikiem jest wyjątkowym odkryciem kosmetycznym. Obecnie stosowany jest głównie w Azji, jednak ze względu na swoją skuteczność i wielofunkcyjność staje się coraz bardziej popularny i w Europie. Nie tylko chroni skórę przed uszkodzeniami, ale także przyspiesza jej regenerację. Reguluje jej stan nawodnienia i sprawia, że cera jest promienna i jędrna. Udowodniono także, że ma działanie antybakteryjne. Co bardzo ważne, w serii kosmetyków Element wykorzystano filtrat śluzu ślimaka, a więc najbogatszą we wszystkie dobroczynne dla skóry elementy formę tego składnika. I nie ma mowy o tym, aby podczas pozyskiwania śluzu ślimaki cierpiały, wszystko odbywa się humanitarnie.A może jadowita żmija?


Podobnie jak botoks działa składnik aktywny zawarty w serii kosmetyków _Element – odpowiednik jadu żmii, czyli substancja stworzona w laboratorium na wzór tej zawartej w prawdziwym jadzie. Stosowany w kosmetykach nie tylko wygładza skórę, ale także w widoczny sposób redukuje zmarszczki. Ciekawe? I oto chodzi!
Jeśli jesteście ciekawi tych kosmetyków, po więcej informacji zajrzyjcie na stronę


Jak podobają się Wam takie kosmetyczne nowinki? I czy wpadlibyście na to, aby użyć kiełków rzeżuchy,. śluzu ślimaka lub jadu żmii w kosmetykach?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger