×

Trochę z innej beczki – pozycjonowanie stron. Jak zwiększyć ruch na blogu?


Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego po wpisaniu jakiejś frazy w Google niektóre strony wyświetlają się wyżej inne niżej? Czy w ogóle kiedykolwiek zwracaliście na to uwagę? Jeśli nie, to warto o tym pomyśleć, bo przecież szukając czegoś w Google chcemy znaleźć to, co nas interesuje I z drugiej strony my blogerzy pisząc coś na blogu też chcemy aby nasze teksty wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce i trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. Jeśli choć trochę wzbudziłam Twoje zainteresowania zapraszam do dalszej części tekstu.


Być na wyżynach w wyszukiwarce Google

Jeśli nasza firma czy blog wyświetli się wysoko w wyszukiwaniu Googla, to wiadomo, że przyniesie wymierne korzyści w postaci rozpoznawalności marki czy lepszej sprzedaży. Pozycjonowanie stron  (SEO) może nam w tym znacząco pomóc, aby trafić do odpowiedniej grupy docelowej. Jeśli znamy naszych odbiorców, to już połowa sukcesu. Jednak żeby nie było tak kolorowo to nie wszystko, trzeba też działać według określonych zasad. Wydaje się proste, ale jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może przysporzyć nam trochę trudności.


No właśnie – to teraz co zrobić?

W pierwszej kolejności przychodzi u większości myśl, żeby wyłożyć gruby hajs na dobrą reklamę w Google. Jednak reklama to nie wszystko, bo istnieje jeszcze coś takiego jak pozycjonowanie stron. Każdy właściciel małego czy to dużego biznesu działającego w sieci powinien choć chwilę się nad tym zastanowić. Niestety dla zwykłego laika może być trochę skomplikowane, bo mowa tutaj o szeregu działań, które należy podjąć chcąc dobrze wypozycjonować swoją stronę: pamiętać o słowach kluczach, odpowiednich linkach i różnych innych rzeczach. Szczerze? Ja sama nie do końca to ogarniam, ale są specjaliści, którzy mają to wszystko w małym paluszku i warto im zaufać. Nie musicie daleko szukać, bo ma dla Was sprawdzoną ekipę AFTERWEB, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Możecie oczywiście spróbować działań na własną rękę i skorzystać z ogólnodostępnych książek i poradników czy artykułów w sieci, ale pomoc profesjonalistów, którzy śledzą trendy i zmiany na bieżąco na pewno wyjdzie Wam na dobre. Jeśli wahacie się czy warto i jak zacząć polecam zapoznać się z radami i propozycjami Afterweb o pozycjonowaniu stron.Jak to jest u Was? Oddajecie pozycjonowanie Waszej strony profesjonalistom, a może sami działacie w tym temacie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger