×

Ekocuda Targi Kosmetyków Naturalnych vol. 6 w Warszawie już w ten weekend (30-31 marca)

NAJWIĘKSZE TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH NADCHODZĄ!Ponad 170 producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych z Polski i z zagranicy, wykłady, a także warsztaty – to wszystko już 30-31 marca br. podczas 6. edycji pierwszych i największych w Polsce targów Ekocuda. Integracja miłośników kosmetyków naturalnych, szereg działań edukacyjnych – to misja organizatorów targów, którą z sukcesem realizują od 2016 roku. Wiosenna edycja odbędzie się w Centrum Praskim Koneser.Targi to dwa dni niesamowitych wrażeń, prezentacje produktów przede wszystkim od polskich producentów kosmetyków naturalnych i organicznych. Wiele atrakcji dla odwiedzających, którzy będą mieli okazje do zapoznania się z markami również zagranicznymi, które działają na naszym rynku, wziąć udział w warsztatach makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami oraz posłuchać wykładów poświęconych tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji. Świetna okazja aby poznać nowe wyjątkowe marki, które tworzą swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury przy wykorzystaniu naturalnych składników. Fani kosmetyki naturalnej nie mogą tego przegapić - musicie koniecznie odwiedzić to miejsce! :)


.
Przygotowania do wiosny trwają, to także najlepszy moment, by zadbać o swoją skórę przed pierwszymi cieplejszymi promieniami słońca. Szeroka gama produktów zaprezentowanych podczas targów z pewnością każdemu pozwoli wybrać kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także otrzymać garść praktycznej wiedzy, jak z nich korzystać

Ja z pewnością pojawię się na Targach i możecie być pewni, że zobaczycie moją relację. A co warto kupić? Polecam odwiedzić stoisko Mokosh, będą cudowne kosmetyki :)
Kto się wybiera? Z kim się zobaczę?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger