×

Auriège PARIS. Czas jest kobietą. Nowa marka kosmetyczna na polskim rynku!

Miałam przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu, podczas którego zaprezentowano nową, kosmetyczną
markę na polskim rynku. Od 50 lat chronobiologia AURIÈGE PARIS jest prawdziwą paletą korzyści. Za sprawą kompleksowego podejścia i towarzyszenia kobietom na co dzień, misją marki jest bycie rzeczywistym źródłem ich osobistego zadowolenia i niezależności. Wydarzenie odbyło się w Hotelu Belotto w Warszawie.

Kilka słów na temat AURIÈGE


Łącząc najnowsze osiągnięcia technologiczne z tym, co najlepsze w naturze, AURIÈGE PARIS pozwala kobietom poznawać siebie wciąż na nowo – oczywiście dzięki produktom do pielęgnacji skóry, które wpisują się w rytm pór roku, dnia, potrzeby i preferencje samych pań. Chronobiologia AURIÈGE PARIS jest jak chwila dla siebie, moment zatrzymania się, w którym znajdujemy czas na to, co najważniejsze. 

Prezentacja marki

Wnętrza Hotelu Belotto rozświetlały fiolety i róże, co tworzyło bardzo ciekawy efekt.Podczas prezentacji mieliśmy okazję poznać właścicieli marki, którzy przybyli prosto z Francji oraz posłuchać o historii firmy, która ma już nie bagatela 50 lat! Zaprezentowano nam asortyment marki oraz pokazano jak wygląda proces przygotowywania oraz produkcji kosmetyków.


Czas jest kobietą

Kosmetyki AURIÈGE zawierają +/- 90% substancji pochodzenia naturalnego i są dostosowane do potrzeb skóry oraz cyklów pór roku. Muszę przyznać, że taka koncepcja mnie zaciekawiła


Po prezentacji mieliśmy okazję każdy kosmetyk zobaczyć na własne oczy, a nawet przetestować w pięknie przygotowanym showroomie.


Wydarzenie było bardzo ciekawe, a miałam przyjemność gościć na nim razem z Justyną autorką bloga Justyna Wizaż. Polecam zobaczyć również relację Justyny z tego spotkania.Dziękuję marce za zaproszenie na taki Event i mam nadzieję nie po raz ostatni. Muszę dodać, że jestem też oczarowana wnętrzami Hotelu Belotto.


Słyszeliście kiedykolwiek o tych kosmetykach? Czy chcielibyście dowiedzieć się więcej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger