×

Jesienne EKOCUDA vol.7 tuż tuż... 16-17 listopada widzimy się w Warszawie!

EKOCUDA to Targi, które są moim stałym elementem w kalendarzu. Uwielbiam naturalną pielęgnację i bez zwiedzenia Targów z naturalnymi kosmetykami obejść się absolutnie nie może. Jest to okazja na poznanie nowych marek oraz nowinek kosmetycznych. Jesienne edycja Vol. 7 odbędzie się już niebawem w Centrum Praskim Koneser, bo 16-17 listopada w Warszawie. Ja się wybieram, a Wy?

EKOCUDA - nie może Was zabraknąć!

Żyć w zgodzie z naturą – taką filozofię wyznaje coraz więcej z nas. Znajduje ona odzwierciedlenie w naszych codziennych wyborach. Dotyczą one nie tylko tego, co jemy, ale też czym pielęgnujemy i upiększamy nasze ciało. Kosmetyki naturalne są motywem przewodnim zbliżających się wielkimi krokami jesiennych edycji targów Ekocuda – największej imprezy tego typu w kraju. Producenci polskich i zagranicznych marek spotkają się z miłośnikami kosmetyków naturalnych w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.


Ja wybieram się z oczywistych względów na warszawskie Targi, a jeśli Wy macie nie po drodze do Warszawy to zawsze można odwiedzić Gdańsk lub Poznań! :)


Przy okazji zobaczcie moje relacje z poprzednich edycji Targow EKOCUDA w Warszawie:Jeśli nie chcecie przegapić Targów zapiszcie sobie w kalendarzu i dołączcie do wydarzenia na Facebooku Ekocuda Warszawa Vol. 7 - Targi Kosmetyków Naturalnych 

UWAGA: Wstęp WOLNY :)

Z kim będę miała okazję się spotkać?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger