×

Zdrowa skóra, to dobrze oczyszczona skóra! 15 etapowy zabieg oczyszczania twarzy w Gabinecie Urody Lusso

Na co dzień staram się dbać o moją skórę i w odpowiedni sposób ją oczyszczać oraz nawilżać. Jestem posiadaczką cery mieszanej z dużym naciskiem na tłustą z niedoskonałościami, zmagam się z nadmiarem sebum i wągrami. W związku z tym takie domowe oczyszczanie wspomagam zabiegami u kosmetyczki. Na czym takie profesjonalne oczyszczanie twarzy polega? Czy to boli? I jaki gabinet wybrałam? Zapraszam do dalszej lektury.

Dlaczego domowe oczyszczanie twarzy to za mało?


Tak jak wspomniałam domowe oczyszczanie twarzy w moim przypadku, to zdecydowanie za mało. Choć staram się używać odpowiednio dobranych kosmetyków do cery, to nie ma to jak oddać się w ręce profesjonalisty, który taki zabieg przeprowadzi starannie. To właśnie dokładnie i skrupulatne oczyszczanie twarzy stanowi klucz do zadbanej i promiennej cery. Jak wiadomo, nawet najlepiej wykonany makijaż nie będzie wyglądał dobrze, jeśli odpowiednio nie przygotujemy naszej skóry. Niedokładne usuwanie zabrudzeń oraz makijażu może skutkować pogorszeniem stanu cery i przede wszystkim rozwojowi bakterii, co prowadzi do powstawania zaskórników i innych niedoskonałości.


Jakie oczyszczanie twarzy wybrałam?

Zdecydowałam się na zabieg 15 etapowego oczyszczania twarzy. Wieloetapowe oczyszczanie trochę przeraża, gdybyśmy mieli wykonać je w domu. Mój codzienny rytuał oczyszczania składa się z mniejszej liczby kroków, natomiast jeśli już idę na profesjonale oczyszczanie – to wymagam, aby było jak najdokładniejsze. I tak było w tym przypadku.


Jak przebiegał zabieg oczyszczania twarzy?

Na taki zabieg wybrałam się do Gabinetu Urody Lusso, który znalazłam dzięki Kosmetycznej Mapie Warszawy. Zabieg wykonała mi przesympatyczna i bardzo profesjonalna Pani Asia. Po diagnozie stanu mojej skóry dobrała odpowiednie kosmetyki i przystąpiłyśmy do oczyszczania. Choć 15 etapów może się wydawać, jakby miało trwać wieczność, to cały zabieg trwał około dwie i pół godziny. W trakcie nie ma nic bardzo bolesnego (poza etapem, gdzie dochodzi manualne oczyszczanie, ale to zależy od tego w jakim stanie jest Wasza skóra). Poza tym można się przyjemnie zrelaksować.

demakijaż, oczyszczanie twarzy

peeling kawitacyjny

sonoforeza

To teraz czas pokazać Wam etapy takiego oczyszczania twarzy

1.     Demakijaż

2.     diagnoza stanu skóry

3.     analiza  komputerowa  stanu  skóry

4.     peeling kawitacyjny  ze  światłoterapią  led

5.     mikrodermabrazja diamentowa

6.     manualne oczyszczanie

7.     dezynfekcja

8.     ultradźwięki   –   galwan,

9.     *ampułka,  

10.  sonoforeza   ze światłoterapią  led

11.  masaż  twarzy

12.  *maska  kremowa

13.  maska   algowa 

14.  *krem,  

15.  ponowna   komputerowa analiza stanu skóry

*Produkty takie jak ampułka, maska czy krem są dobierane indywidualnie do  potrzeb skóry.

W Gabinecie Urody Lusso zabiegi wykonywanie są na kosmetykch M’onduniq Cosmétiques Professionnel - to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm. Produkty tej marki cechuje najwyższa jakość produkcji oraz  najwyższej  jakości  wyselekcjonowane  i certyfikowane surowce.

maska algowa

maska na twarz


Czy polecam 15 etapowy zabieg oczyszczania twarzy w Gabinecie Urody Lusso?

Zdecydowanie tak! Polecam każdemu, aby raz na jakiś czas udał się na takie profesjonalne oczyszczanie skóry, bo w warunkach domowych nie mamy takich możliwości. Jeśli chodzi o sam Gabinet, to miejsce jest bardzo przyjemne, kosmetolog uśmiechnięta i doradzi na każdym etapie zabiegu, podopowie co stosować w domu i na co zwracać uwagę przy pielęgnacji.


Ale to nie wszystko…

Mam jeszcze dla Was super informację, bo dzięki Kosmetycznej Mapie Warszawy możecie skorzystać z rabatów na różnego typu zabiegi – rabaty znajdziecie TUTAJ i Gabinet Urody Lusso również przygotował świetne kupony rabatowe.


A jak to jest u Was? Korzystacie z takich profesjonalnych zabiegów oczyszczania twarzy w gabinetach kosmetycznych?


https://www.lusso.waw.pl/
Pasaż Ursynowski  11
02-784 Warszawa

Bardzo dziękuję za możliwość wykonania zdjęć podczas zabiegu.

FACEBOOK: @lussowarszawa
INSTAGRAM: @lussowarszawa

Wpis powstał przy współpracy z #KosmetycznaMapaWarszawy

 

Odwiedź Kosmetyczną Mapę Warszawy i poznaj miejsca godne uwagiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Revelkove Love , Blogger